Göçük Hasarı

gocuk hasariAracınızın Kaportası İlk Günkü Gibi Olsun
Neden Boyasız Göçük Düzeltme Yapmalısınız?
Aracınız boyasız onarıldığından, orjinal halini korur ve değer kaybetmez.Boyanarak 3-4 gün içerisinde onarılan bir hasar, boyasız göçük düzeltme ile ortalama 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde halledilebilir. Yetkili servisler, boyasız onarılabilir hasarlar için çoğu zaman parça değişimi istemektedir. Sizde aracınızın değer kaybını önlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?
Boyasız kaporta göçük düzeltme tekniği ülkemize son yıllarda popüler olan Amerika menşeili bir kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikle araçlarda ki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek veya masaj yöntemi adı verilen boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.

Neden Boyasız Göçük Düzeltme?
1) Aracınız boyasız onarıldığından orjinal halini korur ve değer kaybetmez.
2) Boyanarak 3-4 günü bulan hasar düzeltme işlemi yerine 1 gün gibi kısa bir zamanda hasarınız giderilir.
3) Kasko gerektiren yüksek ücretli hasarlarda, boyasız göçük düzeltme işlemi ile düzeltilen bölgeler hasar kaydınızın daha düşük olmasını sağlayacaktır.

Sektörün öncü firmalarından olan Doruk Otomotiv ile Boyasız Göçük Düzeltme konusunda anlaşarak siz değerli müşterilerimize üst düzeyde hizmetlerimize devam ediyoruz.
doruk otomotiv logo 250px

Topaloğulları Otomotiv Copyright © 2013 Nefa Ajans

facebook

Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker b.artbetting.gr review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker b.artbetting.de review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org